Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet; Geçtiğimiz yıllarda Vodafone birçok alanda yaptığı kampanyalar ile dikkatlari üzerine çekmeyi başardı. Kullanıcıları için sağlamış olduğu uygun fiyatlı tarifelerin yanına hediyeler de ekledi. Bu hediyeler kimi zaman bedava internet, kimi zaman da çeşitli kuponlar oldu. Sinema biletleri, bedava SMS, indirimler derken sen 2021‘i gösterdi. Bu sene de Vodafone bedava internet dağıtmaya devam etmekte. Bu yazıda kampanyaları yazacağız ama paketi almak için adımları harfiyen takip etmelisiniz.

2021 Vodafone bedava internet kampanyaları için oldukça yoğun bir sene olacak. Hali hazırda devam eden internet kampanyalari ile birlikte birçok yeni kampanya da bizleri bekliyor. Vodafone Faturalı, Faturasız, Freezone üyesi birçok kişiye özel yeni kampanyalar da duyuruldu. İşte karşızda 2021 Vodafone Bedava İnternet kampanyaları.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2021

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları (GÜNCEL) 2021

Vodafone Yanımda 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları

Vodafone firmasının mobil uygulaması olan Vodafone Yanımda ile yeni gelenlere internet paketi veriyor. Faturasız müşterilerine özel olarak sunulan kampanyada 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB internet hediye. 5 GB internet paketini kazandığınız takdirde hattınızda bulunan internet paketinden veri alış verişi olmaz, bu paketi kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin kampanyası olarak sunulan bu kampanya kolayca alınabilmekte. Kampanyadan faydalanabilmek için yeni faturasız hat sahibi olmalısınız. Hattınızı aldığınız 30 gün içerisinde bu kampanyaya katılarak 7 gün süre ile ücret ödemeden 5 GB internet kullanmış olursunuz. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone yanımda uygulamasını indirip Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Sunulan Vodafone bedava internet kampanyalarından biri de Seviyorum İnterneti kampanyası. Kampanya internet paketi vermekte ama biraz farklı bir şartı var: Size verilen testi çözmeniz. Seviyorum İnterneti başlığı ile verilen kampanya ile beraber kullanıcılara internet ile alakalı bazı testler yapılıyor. Bu testler internet kullanım alışkanlıklarınızın üzerine. Testlerde dilediğiniz gibi cevaplar vererek internet karakterinizi öğreniyor bundan dolayı da 3 GB internet paketi kazanıyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi kampanyası ile beraber doyasıya internet kullanabilirsiniz. Verilen interneti sadece yurt içi kullanımda harcayabilirsiniz. Paketin bitmesi halinde yenileme olmaz. İnternet ücretlendirmesi tarifeniz üzerinden yapılır. Testi yaptıktan sonra interneti almama gibi bir hakkınız da bulunmakta. Bir GSM numarasından sadece 1 kere teste özel Vodafone bedava internet kazanılabilir.

Vodafone Bedava İnternet Hediye Çarkı

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki etkinliklerden biri olan Hediye çarkı ile bedava internet kazanılmakta. Kampanya süresince dağıtılan tüm hediyelerde toplam olarak en az 10 GB hediye. Bu sayı şansınıza ve Vodafone’un kampanya eklemelerine göre tabi ki artmakta.

Kampanya özelinde dağıtılan bir diğer hediye de 1 sene boyunca kullanabileceğiniz 100 GB internet. Bu internet paketi tam tamına 1000 kişiye dağıtılacak. Hediyeyi kazanmak için tek yapmanız gereken hediye çarkını daha fazla çevirmek. 24 Ocak’a kadar bu kampanya devam etmekte.

Vodafone Dijital Başvurular Bedava İnternet

Vodafone müşterisi olmak isteyen herkesin katılabileceği bu kampanya ile beraber tamı tamına 6 GB bedava internet dağıtılmakta. Vodafone kurumsal, bireysel faturalı ve faturasız müşterisi olmak isteyen herkesin kazanacağı bu hediye için bazı yapılması gerekenler bulunuyor. Vodafone bedava internet hediyesi için başvurularınızı dijitalden yapmalısınız. İnternet sitesi üzerinden yağacağınız başvurular sonucunda ilk 3 ay için toplam 6 GB bedava internet hattınıza tanımlanacak.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2021

Vodafone 101 Zade Games Pişti 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone abonelerine özel olarak 101 Zade Games Pişti oyuncularına özel 5 GB  internet dağıtılmakta. 1 Aylık Gold Vip sahibi olan kişiler 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB Vodafone bedava internet sahibi oluyorlar. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar devam edecek. Oyun üzerinde BURADAN üyelik oluşturduktan sonra yapacağınız Vip üyelikle 5 GB hediye hakkına sahip olacaksınız.

Eğer oyunu sürekli hale getirmek ve her ay bu üyelikten faydalanmak isterseniz, her ay 5 GB internet alabilirsiniz. Kampanyadan her 30 günde bir kullanma hakkınız bulunuyor. Kazandığınız interneti diğer paketleriniz ile birleştiremezsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde sunulan Süpermarket Yanımda ile bir sürü hediye sizi bekliyor. Uygulamada online süpermarket alışverişleri yapılmakta. Alışverişlerinizin miktarlarına göre ise bazı hediyeler bulunuyor. İlk yapacağınız 100 TL üzeri alışverişe özel olarak 20 TL indirim ve 10 GB Vodafone bedava internet verilmekte. Yapacağınız alışveriş hem daha ucuz hem de 7 gün boyunca internet kullanmanızı sağlacak hale gelecek.

Uygulama içerisinde 27 farklı kategori bulunmakta. Her 2 haftada 1 yeni kampanya yapılan platformda 7000’den fazla ürün bulunuyor. Yapacağınız ilk alışverişin dışında da internet hediyesi bulunuyor. Daha sonraki 100 TL ve üzeri her alışverişte haftalık 2 GB bedava internet verilecek. Eğer alışverişinizi 150 TL ve üstü olacak şekilde yaparsanız Vodafone Pay karta özel 30 TL indirim de kazanabilirsiniz.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone Faturalı müşterisi olan herkes aylık internet paketleri kazanmakta. Eğer son 30 gün içerisinde Vodafone Faturalı müşterisi olduysanız aylık 20 GB ve 10 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Paketlerden hangisini kazanabileceğiniz tarifelerinize göre belli olacaktır.

Vodafone bedava internet paketi için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasına girmek. Uygulamadaki Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz. Faturalıya geçişinizin ne olduğuna da bakılmaz. İster numara taşıyın ister faturasızdan geçin, aylık internet paketini kazanırsınız.

 

Vodafone BTK Akademi Portalı Bedava İnternet Kampanyası

Tüm Vodafone müşterilerine sunulan bu hediye ile tam 6 GB internet hakkı hediye. BTK Akademi Portalı kullanıcılarının dikkatini çekecek bu kampanya ile platform için aylık 6 GB internet verilmekte. İçerisinde bir sürü eğitim içeriği bulunan platformda online eğitim alabilmektesiniz. Bu internet hakları için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok. 19 Mayıs tarihinde tüm Vodafone müşterileri bu kampanyadan yararlanır statüsüne geldi. İlgili siteye www.btkakademi.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kampanyası

Toplan Gel kampanyası ile beraber hem siz hem de sevdikleriniz kazanmakta. Vodafone’un sunmuş olduğu bu hizmet ile beraber birçok hediye verilmekte. Toplan Gel kampanyası ile numara taşıyan ya da yeni hat alacak kişiler bir komünite ile hediyeler kazanbiliyor. Birbirlerini tanıyan ve aynı işlemi yapacak olan kişiler yıl boyunca sürecek bazı avantajlara sahip olmakta. Hediyeler arasında sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB Twitter, Facebook, Instagram kullanma hakkı bulunmakta. Bunlara da ek olarak aylık 2 GB Vodafone bedava internet verilmekte.

Toplan Gel Hediyeleri:

 • Toplan Gel’deki 2 Hat için aylık 1 GB internet hediyesi
 • Toplan Gel’deki 3 Hat için aylık 1 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp hediyesi
 • Toplan Gel’deki 4 Hat için aylık 2 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp + Spotify hediyesi
 • Toplan Gel’deki 5 Hat için aylık 2 GB+Sınırsız Facebook Messenger + Whatsapp+ 5 GB Twitter, Facebook, Instagram hediyesi

 

Vodafone FreeZone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

2 GB internet paketini kazanmak için yapmanız gereken şey 30 TL üzeri yükleme ve 29 TL üzeri paket alımı yapmak. Bunu yapan FreeZone üyeleri 2 gün için 2 GB Vodafone bedava internet kazanmakta. Kampanyadan yararlanmak için yüklemeleri pazartesi günleri yapmalısnız. 26 yaş altı tüm Vodafone müşterileri bu fırsattan yararlanabilirler. Paketiniz SMS iletimi ardından başlayacak olup 48 saat sonra kullanım dışı kalır. Paketde bir yenileme olmaz, ücretlendirme tarifeniz üzerinden yapılır.

Bu yazımız da sizlere;

 • Vodafone Bedava İnternet
 • Vodafone Bedava İnternet Kazanma
 • Vodafone İnternet Kazanma Yolları
 • Bedava İnternet
 • Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
 • Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır
 • Vodafone Bedava İnternet Faturasız

Bu yazımızda sizler de yukarıda bahsetmiş olduğumuz başlıkların bilgisini aktarmaya çalıştık vodafone gsm şirketinin yapmış olduğu tüm kampanyalara Vodafone Bedava İnternet kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Vodafone Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status