Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Bildiğiniz gibi Turkcell bedava internet paketleri sadece kampanyalardan kazanılmamakta. Bu yazımızda Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında detaylı bir içerik sunmayı amaçlıyoruz.

Günümzde hemen hemen herkes zamanının çoğunu akıllı telefonlarında geçirmekte. Bunun farkında olan firmalar yatırımlarını bu alana dair yapıyor. Öne çıkmak ve kullanıcıların ilgisini çekmek için operatörler ile anlaşma yapmayı tercih ediyorlar.

Bunun ile beraber aynı yöntemi operatör firmaları da tercih etmekte. Turkcell, Vodafone veya Turkcell markaları altında gelişen uygulamaların büyük bir çoğunluğu kampanyalar ile tanıtılır. Yukarıdaki sınıfa giren bu uygulamaların en büyük avantajı ise “evin çocuğu” olmaları

Bu içeriğimizde hem Turkcell bedava internet veren uygulamalar, hem de Turkcell ile anlaşmalı olan uygulamalardan bahsedeceğiz. Yazı içerisindeki her konu için nasıl yapılır cevabını bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava internet veren uygulamalar konusuna iki farklı pencereden yaklaşacağız. İlk olarak Turkcell bünyesinden çıkan ve sürekli olarak kazanabileceğiniz uygulamalara, sonrasında ise farklı firmalar tarafından geliştirilmiş fakat Turkcell ile anlaşmalı olan uygulamalara değineceğiz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

1- Salla Kazan

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Turkcell bedava internet kampanyaları arasından da geçen Salla Kazan, en fazla hediye internet veren uygulamadır. Kimi zaman bazı Turkcell kampanyaları ile entegre olarak fazladan fayda sağlama imkanı da sunar. Uygulama üzerinden internet kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey ise Salla Kazan ekranına giderek telefonunuzu sallamak.

Turkcell Salla Kazan genel olarak haftada 1 defa yapılabilse de kimi kampanyalar sayesinde bu sayı artabilmektedir. Uygulama içerisinde bedava internet paketi ile beraber konuşma, SMS gibi ana ihtiyaçları da kazanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak lifebox ve fizy gibi uygulamalar için de bedava faydalar Salla Kazan üzerinden kazanılabilmektedir.

2- Bip Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Evet, nerede ise her bedava internet yazısında Bip ismi illa ki geçiyor. Bunun sebebi ise uygulama üzerinde her gün yeni bir kampanya olması. Turkcell tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması, içerisindeki kanallar ile beraber Turkcell müşterilerine özel kampanyalar da sunmakta.

Bip bedava internet paketleri için gitmeniz gereken ilk adres Bip Kanallar kısmı. Kanallar içerisinde sadece abone olarak hediye internet kazanabileceğiniz birçok kanal bulunuyor. Salla kazan kanalları, Bip kampanya kanalları arasından birine abone olmanız halinde anında hattınıza bedava internet paketi tanımlanacaktır.

3- Yaani Mail

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Yakın zamanda değindiğimiz, Turkcell e-posta servisi Yaani de Turkcell bedava internet veren bir diğer uygulamadır. Bildiğiniz gibi Yaani tamamen yerli ve sunucularını da ülkemizde bulunduran bu servis. Bunun yanı sıra kurumsal e-posta servisi isteyen işletmelere de özel e-posta hizmeti sağlamakta.

Yaani bedava internet kazanma ise Yaani mobil uygulaması sayesinde gerçekleşmekte. Google Play Store, App Store veya Huawei AppGallery üzerinden uygulamayı indiren herkes aktivasyon sonrası 1 GB bedava internet kazanabiliyor. Konu hakkındaki detaylara Yaani Mail Nedir yazımızda detaylıca değinmiştik.

4- Turkcell GollerCepte

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Daha önce detaylı olarak da değindiğimi Turkcell Gollercepte uygulaması ile alışılmışın dışında bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz. Futbol severelere özel olarak geliştirilen uygulama üzerindne her ay en az 400 MB kazanmanız garanti. Gollercepte uygulamasını indirmek ücretsiz olsa da bedava internet kazanabilmeniz için taraftar üyeliği satın almanız gerekir.

Gollercepte üyeliği için 9.90 TL ücret ödersiniz. Her hafta seçeceğiniz maçta bir takım seçer ve takımın attığı gol başına 100 MB hediye internet kazanırsınız. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızı üye yapmanız halinde de 500 MB ücretsiz internet hattınıza tanımlanır.

5- GNC Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Salla Kazan ve Gollercepte gibi köklü bir Turkcell uygulamasıdır. 26 yaş altı Turkcell müşterilerine sunulan GNC uygulaması ile beraber bedava internet paketlerinin yanı sıra, sinema bileti, indirim çeki veya indirimli tarife faydaları kazanabilirsiniz. Tüm bu hediyelerden yararlanmak için 26 yaşından küçük olmanız yeterli.

Genç Turkcelli olmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Yaş şartını karşılıyorsanız telefonunuzun mesaj uygulamasına giderek GNC boşluk TC kimlik numarası şeklindeki mesajınızı 2222 numarasına göndermeniz yeterli. Bu işlemin ardından App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamayı indirerek GNC dünyasına adım atabilirsiniz.

6- Dergilik

Turkcell mobil uygulamaları arasında en fazla indirilenlerden biri de Dergiliktir. Bunun başlıca sebeplerinden biri ise her ay bedava internet paket kazanabilme imkanız. İçerisinde güncel gazete ve dergi içerikleri olan Dergilik uygulaması ile beraber kaliteli zaman geçirirken kazanmak, oldukça kazançlı bir senaryo diyebiliriz.

Turkcell Dergilik uygulaması için üç farklı bedava internet kampanyası bulunuyor.

  • Bunlardan ilki uygulama içinde kullanılmak üzere sağlanan 5 GB bedava internet paketi. Her ay hattınıza tanımlanan paket ile istediğiniz kadar Dergilik’te içerik tüketebilirsiniz.
  • İkinci kampanya ise sürekli olarak her sene yenilenen Turkcell Dergilik 1GB bedava internet kampanyası. Kampanya kapsamında uygulamayı indiren herkese, tüm platformlar için kullanılabilir 1 GB bedava internet veriliyor.
  • Üçün kampanya ise sadece bir kere kazanılabilen Bedava Salla Kazan Hakkı. Dergilik indirmenizin ardından Bip üzerinden ilgili kampanya kanalına abone olarak fazdalan salla kazan yapma fırsatı yakalıyorsunuz.

7- Turkcell TV Plus

Yine daha önce değindiğimiz bir uygulamadan yani Turkcell TV’den bahsedeceğiz. Online canlı yayın ve içerik platformu olan Turkcell TV ile her ay bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden yapacağınız internet harcalamaları ise sahip olduğunuz pakete göre düşürülebilmektedir.

Turkcell Faturalı müşterilerine sunulan tarifelerin birçoğunda ücretsiz Turkcell TV+ interneti bulunur. Bu paketler kimi zaman aylık 3 GB, kimi zaman ise 5 GB olmaktadır. Paketten pakete değişiklik gözlemlenir.

8- Fizy

Yerli müzik dinleme uygulaması Fizy ile beraber dünya ve ülke genelindeki binlerce şarkıya ulaşabilirsiniz. Bunun ile beraber Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama ile kazanılan bedava internet hakkı için ise herhangi bir şart bulunmamaktadır. Turkcell müşterisi olan herkesin fizy üzerinden yapacağı data harcamaları sınırsızdır. İnternet paketinden azalmaz.

9- Lifebox

Yine sitemizde detaylı rehberi olan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bulut teknolojisi denildiğinde akla ilk gelen yerli saklama uygulamalarından biri Lifebox‘tur. Turkcell tarafından geliştirilen uygulamada üye olan herkese aylık olarak 5 GB depolama alanı ücretsiz olarak sağlanır.

Turkcell Lifebox üzerinden kazanabileceğiniz Turkcell bedava internet paketleri ise dönem dönem değişir. Kimi zaman lifebox üzerinden geçerli internet, kimi zaman da lifebox kullananlar için her yerde geçerli bedava internet dağıtılmaktadır.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar Turkcell Anlaşmalı

1- Nescafe NE’APP Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Güncel Liste

Yakın zamanda duyurulan Nescafe NE’APP Bedava İnternet ile beraber tüm operatör sahipleri bedava internet kazanabilmekte. Nescafe 3ü1 arada paketleri içerisinden çıkan kodları NE’APP uygulamasına giren kişiler bedava internet de dahil birçok hediyeye sahip oluyor.

Nescafe NE’APP ile:

  • 1 GB Hediye İnternet,
  • 500 MB Hediye İnternet,
  • 250 MB Bedava İnternet,

kazanabilirsiniz.

Android Ne’APP bedava internet kazanma uygulamasını indirmek için tıklayın!

Bu yazıda iki farklı pencereden Turkcell bedava internet veren uygulamalar konusuna değindik. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status