Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2021 güncel kampanyalar ile karşınızdayız. Turkcell operatörü bu sene de yeni çıkarttığı kampanyalar ile abonelerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Şu ana kadar duyurduğu birbirinden cömert kampanyalar ile bol bol hediye internet dağıttığını söylemek gerek.

Kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına yön vermek isteyen Turkcell Bedava İnternet ile ilgileri toplamış durumda. Listemizde kendine yer bulan kampanyalar arasında 5 GB internet, sınırsız Youtube gibi birbirinden ilginç teklifler bulunmakta. İşte karşınızda Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021 özel fırsatları.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Güncel

Turkcell Dijital 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet » Bedava İnternet

Gülümseten Fırsat özelinde yapılan Turkcell Dijital 2 GB İnternet Kampanyası ile beraber şartları karşılayan herkese 1 ay boyunca kullanabileceği 2 GB internet paketi verilmekte. İnternet paketlerine sahip olmak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit; Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinden veya Turkcell web sitesi üzerinden herhangi bir Gülümseten Avantaj ya da Gülümseten Fırsat paketini banka veya kredi kartından ödeyerek yüklemek.

Tüm bu işlemleri yapmanın ardından 2 GB Turkcell bedava internet 4 hafta kullanım için hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya 20 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olup herhangi bir sınırlamaya da sahip değildir.

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcellin faturasız hat sahiplerine sunduğu Gülümseten kampanyaları sayesinde aylık ve günlük şekilde bedava internet kullanabilmektesiniz. Turkcell bedava internet kampanyalarından Gülümseten Aylık 1 GB ve Gülümseten Günlük 1 GB için yapmanız gereken tek şey hattınıza yükleme yapmak.

Yükleme tutarınızın 35 TL ve üstü olması durumunda aylık 1 GB bedava internet kullanabilirsiniz. Aylık kampanyadan yararlanabilmek için telsiz kullanım borcunuzun 10 TL ve üzeri şekilde ücretlendirilmesi beklenir. Eğer aylık 5 TL ve 20 TL arası bir yükleme yaparsanız günlük 1 GB internet kazanacaksınız. Bunun için de Telsiz kullanım borcunun en az 5 TL olması gerekmektedir. Kazandığınız internet paketleri sadece yurt içi kullanıma açıktır.

Turkcel 4.5G Süper Paket Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcel firmasının sunduğu 4.5G Süper Paket kampanyası ile de bedava internet kazanmak mümkün. Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5G cihaza ve SIM karta sahip olmalısınız. Şebekeniz ise 3G üzerinden veri alışverişi yapmalı. 50.000 kişi ile sınırlı olan kampanya özelinde 2 hafta için 1 GB Turkcell bedava internet kazanmak mümkün. Kampanya sonrası elde edilen kota 4.5G şebekesi için kullanılabilir durumdadır.

Turkcell 4.5G Süper Paket Bedava İnternet kampanyasına katılmak için Dijital Operatör uygulaması içindeki Hediye Havuzu kısmını görüntülemelisiniz. Hediye internet veri paylaşımı yolu ile cihazlar ile paylaşılamaz, aksi takdirde kota ya bakiyeden ya da hali hazırda olan internet paketi üzerinden eksilir.

BTK Akademi 6 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları arasında en yüksek GB veren kampanya bu olsa da internet paketi normal kullanım için uygun değildir. Faturalı ve Faturasız Turkcell hat sahipleri için sunulan Bip BTK akademi kanalı için kullanılabilir. Kanalı takip etmeniz halinde bu sitede kullanmak üzere 6 GB interner hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya 30 Haziran 2021 tarihinde son bulacaktır.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Bu kampanyanın temeli Dijital Güvenlik servisinin satın alımına dayanmaktadır. Servis kapsamında zararlı site ve bağlantılar hakkında kullanıcıya uyarı gönderilir. E-posta ve sosyal platformlar üzerindeki hesaplarınızda isteğiniz dışında bir gelişme olursa tarafınıza bildirim sağlanır.

Bu tür tehlikeli hareketlenmeler için bir bildirim ağı sağlayan servis aylık olarak satılmaktadır. Aylık 4,99 TL olan hizmeti her yenilemenize özel olarak günlük 1 GB Turkcell bedava internet kazanırsınız. Aboneliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece devam eder.

 

Turkcel Dijital Güvenlik Servisi 6 aylık Paket Bedava İnternet Kampanyası

Yukarıda bahsini ettiğimiz servisin 6 aylık yapılması halinde kazana bileceğiniz bir Turkcell bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyada diğerinden farklı olan hediye internetin günlük değil haftalık verilmesidir.

Bu hizmete 6 ay için 28 TL ücret vererek 1 hafta kullanabileceğiniz Turkcell bedava internet kotasına sahip olursunuz. Kampanyanın bitiş tarihi 30 Eylül 2021’dir.

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası ile Turkcel Bedava İnternet Paketleri

Bizce uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz üzerine sağlanan bir Turkcell bedava internet kampanyasıdır. Uygulama içerisindeki işlemleriniz ile beraber kullanabileceğiniz bedava Gigabaytlar hattınıza tanımlanır. Günlük girişlerinizde tanımlanan kuponlar ile kazanabileceğiniz paketler:

 • 45 Kupon – Günlük 5 GB
 • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Günlük olarak sadece 1 kupon size tanımlanmaktadır. Bu kuponları biriktirerek daha fazla GB kazanabilirsiniz. Turkcell’in sunduğu diğer kampanyalar özelinde farklı kuponlar da dağıtılabilmektedir. Bunun için sürekli olarak Bizce uygulamasında vakit geçirmelisiniz. Her bir internet ödülünden ayda sadece bir kere yararlanabilirsiniz. Ücretsiz katılabileceğiniz kampanyanın son hediye dağıtım tarihi ise 28 Şubat 2021.

Turkcell Pasaj Nedir? Nasıl Kullanılır?

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyalarından biri olan Mobil ödeme izni kampanyası için mobil cihazınızda BiP uygulaması kurulu olmalıdır. Kampanya Kurumsal ve RaHAT hat sahipleri için geçerli değildir. Uygulama içerisindeki #senyapkanalını takip edip “İzninize Hediye GB” butonuna tıklanması gerekir.

Hediye interneti almak için yapnaız gereken, alışverişlerinizin Turkcell Faturasına veya faturasız hat kullanıcıları için bakiyeye yansıyarak yapılmasına izin vermektir. İzni vermeniz halinde Günlük 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. 31 Ocak 2021 tarihinde bu kampanya son bulacaktır.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturasız, kurumsal ve faturalı hat sahibi Turkcell kullanıcılarına sağlanan bu hizmet ile eğitime katkı sağlamak amaçlanmakta. Turkcell EBA Bedava internet kampanyası için yapmanız gereken BiP uygulaması içinde EBA kanalı üzerinden işlem gerçekleştirmektir. BiP EBA kanalı abonesi olmanız halinde aylık 3 GB internet hediye edilecektir.

13 Mart 2021 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya ile beraber size daha önceden de sunulan 3 GB hak ile beraber toplamda 6 GB internet hediye edilmektedir. Paketlerin internet hızı saniye 800-900 kb/s indirmedir. Paketinizin bitmesi halinde var ise hali hazırdaki paketinizden veri alışverişi devam eder, aksi takdirde faturanıza geçerli tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet » Bedava İnternet

Turkcell’in sunduğu en geniş kapsamli bedava internet kampanyasıdır. Turkcell bedava internet dağıtma konusunda gençlere özel olarak birçok teklif ile gelmekte. Yapı olarak kazı kazana benzeyen GNÇ Çatlat uygulaması ile beraber birçok farklı hediye internet paketine sahip olabilirsiniz. Haftada iki kez sahip olabileceğiniz bazı Turkcel bedava internet paketleri ve özellikleri şu şekildedir.

 • 1 Saat Kullanım Süreli Hediye İnternet
 • 3 Saat Kullanım Süreli  Hediye İnternet
 • 6 Saat Kullanım Süreli Hediye İnternet
 • 12 Saat Kullanım Süreli  Hediye İnternet
 • Günlük 1GB Hediye İnternet
 • Haftalık 1GB Hediye İnternet
 • Haftalık 2GB Hediye İnternet
 • Haftalık3GB Hediye İnternet
 • Haftalık 1GB Hediye Youtube
 • Haftalık 1GB Hediye Instagram
 • Haftalık 3GB Hediye PUBG Mobile
 • Haftalık 5GB Hediye Youtube ve PUBG Mobile
 • Aylık 1GB Hediye İnternet
 • Aylık 5GB Hediye İnternet
 • 1 TL ücrete 1 GB İnternet: Bilgi SMS’inin gelmesinin ardından 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB internet tanımlanır.
 • 5 TL ücrete 2 GB İnternet: Bilgi SMS’inin gelmesinin ardından 2 gün geçerli olmak üzere 2 GB internet tanımlanır.
 • 2 TL ücrete 2 GB İnternet: Bilgi SMS’inin gelmesinin ardından 24 saat geçerli olmak üzere 2 GB internet tanımlanır.
 • 3 TL ücrete 3 GB İnternet: Bilgi SMS’inin gelmesinin ardından 2 gün geçerli olmak üzere 3 GB internet tanımlanır.
 • 9 TL ücrete 3 GB İnternet: Bilgi SMS’inin gelmesinin ardından 3 gün geçerli olmak üzere 3 GB internet tanımlanır.

Kazanılabilecek tüm paketler(Youtube, Instagram ve PUBG hariç) istediğiniz şekilde değerlendirilebilir. Çatlat Kazan kampanyasının bitiş tarihi 31 Aralık 2021’dir.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Bedava İnternet Kampanyası

Yeni Hazır Kart sahibi olacak Turkcell’lilere özel tanışma paketi ile birlikte Turkcell bedava internet sahibi olabilirsiniz. Hattınızı almanın ardından ilk olarak gelecek 35 TL + 3 GB kampanyasına ek bir kampanyadır. Kampanyadan sadece yeni Hazır Kart alan müşteriler faydalanır. İlk etapta verilen +3GB hediye internetin üzerine 3 GB daha verilerek toplamda 6 GB internet verilir. Kampanyadan son olarak 30 Haziran 2021 tarihinde yararlanabilirsiniz. TL ve internet hediyeli pakette herhangi bir kullanım kısıtlaması bulunmamaktadır.

Turkcell Biz Genç 2GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet için Biz kapsamındaki gençleri hedef almakta. Turkcell Biz bünyesinde bulunan 25 yaş altı üyelere sunulan bu kampanya ile beraber günlük 2 GB bedava internet sunulmaktadır. Kampanyadan her ay 1 kere yararlanmak mümkündür. Turkcell Biz ekibinde bulunulduğu süre boyunca kampanyadan yararlanma hakkı sürer. Ekipten ayrılma durumunda haklarını kullanamazlar. İnternet paketindel, kullanmadığınız Gigabaytlar bir sonraki aya devir olmaz.

Turkcell Biz en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan bir tarife paylaşım platformudur. Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdikleriniz ile GB paylaşıp indirimler kazanmanıza olanak sağlar.Turkcell Biz Genç 2 GB Bedava İnternet kampanyası 31 Aralık 2021 tarihinde son bulacaktır.

 

Turkcell BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları) ile Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulamasına özel olan Turkcell bedava internet kampanyalarını sıksık duymuşsunuzdur. Turkcel BiP Kullan Kazan kampanyası da onlardan biri. BiP üzerinden mesajlaştıkça kazanabileceğiniz bir kampanya. Kampanyadan yararlanmak için BiP üzerinde aktif olup BiP Yıldızları arasında yer almalsınız. BiP Yıldızları arasında olmanız durumunda BiP tarafından belirtilen hedefleri bulunduğunuz ay içerisinde gerçekleştirirsenin Günlük 1 GB hediye internet kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık 2021 son tarihtir.

Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Telefon faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vererek kazanabilirsiniz. Talimatın verildiği günden itibaren 1 ay süresince istediğiniz gün internet paketinizi alabilirsiniz. İnternet paketini Dijital Operatör uygulamasının Hediye Havuzu kısmından alabilirsiniz. 5 GB olan internet sadece yurt içinde kullanılabilir. 01 Haziran 2021 tarihinde sona erecek olan kampanya için aylık olarak 150.000 katılım limiti bulunmaktadır. Hakkınızı kullanmayı geciktirmemek oldukça önemli.

Yaani Kullanım Kampanyası Bedava İnternet

Apple market veya Android market üzerinden Yaani sosyal medya uygulamasını indirecek tüm Turkcell müşterileri ayda bir kez geçerli olacak 1 GB internet paketi kazanırlar. Bu internet paketi sadece Yaani içerisinde olacak veri alışverişi için kullanılabilir. Kampanyanın başladığı ile alakalı alacağınız SMS bildirisi ile beraber Uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu kampanya uygulama silinmediği sürece her ay yenilenecektir. Hediyeyi kazanabilmek için tek yapmanız gereken Turkcell şebekenizi kullanarak Yaani uygulamasına girmek. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Gollercepte uygulamasının mazisini herkes hatırlar. Tuşlu telefonlardan bu yana hala varlığını sürdüren uygulama ile beraber dün SMS kazanılırken bugün İnternet paketleri kazanılmakta. Turkcell Gollercepte uygulamasını indiren herkes her hafta ücretsiz olarak Her Gol 100 MB kampanyasına katılabilir. Seçilen maç özelinde, atılan gol*100 MB boyutunda internet kazanılır. Kampanya bitişinde tekrar yararlanmak için 3 TL ek ücret istenmektedir. Maç boyunca atılan gollere bakılmaksızın belirlenen alt limit 100 MB üst limit ise 1000 MB’dır. Kampanyadan 28 Şubat 2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava internet kampanyalarını da kapsaya Bastı Kaptı kampanyası ile GNÇ’lilere sürpriz hediyeler dağıtılıyor. Kampanya kapsamında her pazartesi Turkcell’in sizler için belirlemiş olduğu internet, konuşma ve SMS hediyeleri kazanabiliyorsunuz.
Kampanyadaki hediyelerden faydalanmak için 26 yaş ve altı olmalısınız. Turkcell bastı kaptı bedava internet, SMS ve konuşma gibi hediyeleri teslim almak için ise akıllı cihazınızda GNÇ uygulaması olmalı. Kampanya 01 Ocak 2022 tarihine kadar hediye dağıtmaya devam edecek.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2021 başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

Yorumlar

 1. hakan dedi ki:

  Çok yararlı bulduğum bir paylaşım ve türkiye de en iyi ve kaliteli bedava internet kampanyalarını paylaşan bir bu site Paylaşımlarınız sürekli takip ediyorum teşekkür ederim.

 2. ferit dedi ki:

  bana bedava internet gönderir misiniz şuan çok ihtiyacım var teşekkürler

 3. papatya dedi ki:

  kesinlikle deneyin ben denedim işime yaradı açıkcası ama görsellerle de tarif etseniz çok iyi olur internetbedava.com favorimsin

 4. gulecqn dedi ki:

  Turkcell bedava internet 2bedavaistiyorum.
  Kampanyalarını paylaşan bir bu site. Paylaşımlarınız sürekli takip ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Teşekkür ederiz ilginiz için

DMCA.com Protection Status