Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası. Turkcell firmasının sunmuş olduğu son kampanyalardan biri olan Bastı Kaptı kampanyası ile gençlere özel birbirinden farklı hediyeler verilmekte. GNÇ uygulaması üzerinden ulaşılabilen Bastı Kaptı özelinde Turkcell bedava internet, indirim kuponları, ücretsiz premium hesaplar gibi oldukça tatmin edici bunun yanında cebi de gülderen yapıları gençleri bekliyor.

Kampanyadan yararlanmak için akıllı cihazınıza GNÇ uygulamasını indirmelisiniz. Kampanya çerçevesinde 01 Ocak 2022 tarihine kadar ödüller dağıtılıyor olacak. Ödüllerden faydalanmak için gereken şartları sağlayan herkes belirli bir ücret ödemeden kampanyaları kullanabilecek. İşte karşınızda şu ana kadar dağıtılan hediyeler.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası Hediyeler

Turkcell Bastı Kaptı

7 Eylül 2020 Tarihinde verilen hediyede Haftalık kullanıma yönelik 2 GB Turkcell bedava internet verildi. Kampanya için belirtilen süre içerisinde gerekli işlemleri yapan herkes 1 hafta boyunca internet paketini doyasıya kullandı.

28 Eylül 2020 tarihinde verilen hediyede “Sadece kitaplarda” geçerli olmak üzere 25 TL D&R hediye çeki verildi. Kampanyadan ilk başvuran 1000 kişi yararlanabildi. Bu bağlamda bazı hediyelerde kişi sınırı bulunduğu için eli çabuk tutmakta fayda var.

5 Ekim 2020 tarihinde verilen Turkcell Bastı Kaptı hediyesi ise turkcell.com.tr’de kullanılabilecek 200 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL indirim koduydu. Kampanyadan ilk başvuran 20.000 GNÇ üyesi faydalandı. Bu tip hediyelerde kod veya kuponlar başkası ile paylaşılamamakta.

12 Ekim 2020 tarihinde ise Faturalı ve Faturasız GNÇ müşterileri için ayrı ayrı Turkcell ucuz internet paketi sunuldu. Hediye kapsamında Faturalı GNÇ müşterilerine 3 gün için 3 GB internet 9 TL, Faturası GNÇ müşterilerine 2 gün için 1 GB 3 TL hakları dağıtıldı.

2 Kasım 2020 tarihinde tüm GNÇ müşterilerine ise 1 ay kullanabilecekleri bedava fizy Premium kodu verildi. Bu kaliteli video ve müzik uygulaması üzerinden ücretsiz vakit geçirebilme imkanı sadece Turkcell GNÇ üyelerine özeldi.

28 Aralık 2020 tarihinde ise yaklaşan yılbaşı indirimleri için 25 TL Hepsiburada hediye çeki dağıtıldı. 2021 adet ile sınırlı olan kuponlar ilk dakikalarda tükendi. Yani Turkcell Bastı Kaptı üzerinden sadece internet paketi değil aynı zamanda indirim çekleri de dağıtılmakta.


Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası Şartları Neler?

Turkcell Bastı Kaptı

 

Yukarıda verilen hediyelerden bazılarını sizler için belirttik. Her hediye haftalık olarak geldiği için tüm listeyi paylaşmadık. Eğer hepsini yazsaydık listenin büyük bir bölümü Turkcell bedava internet üzerine olurdu. Bastı Kaptı uygulamasının en fazla dağıttığı şey hediye internet paketi.

Tüm bu hediyelerden faydalanmak için bazı şartları yerine getirebilecek durumda olmalısınız. İşte şartlar:

  • GNÇ Uygulaması üzerindeki Turkcell Bastı Kaptı hediyelerinden faydalanmak için 26 yaş altında olmalısınız. GNÇ uygulaması üzerinden yapılan tüm teklifler 26 yaş altı hat sahiplerine yöneliktir.
  • GNÇ uygulamasını Android veya iOS işletim sistemi olan bir cihaz üzerinden kullanabilirsiniz. iOS cihazlar için BURADAN, Android cihazlar için BURADAN ilgili linklere ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyalardan yararlanabilmek için her pazartesi Bastı Kaptı bölümüne bakmanız gerekir. Kampanya pazartesi sürpriz bir saatte işle konulur, öncesinde bilgi verilmez.
  • Kampanyalardan sadece sayfayı dikkatli takip eden GNÇ üyeleri yararlanabilir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status