Hik online nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? Hik Kazanç Miktarı

Hik online nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? Hik Kazanç Miktarı

Günümüzde birçok kişi internetten para kazanmanın yolunu aramakta. Bu içeriğimizde Hik online nedir, nasıl üye olunur konusuna değineceğiz. Bunun ile beraber Hikonline platformundan kazanılan gelirleri de sizler ile paylaşacağız.

Son yıllarda birçok kişi evden ek iş yapma peşine düştü. İnternet sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz birçok alan mevcut. Bunlardan birisi de Hikonline sistemi. Servis şu an için ülkemizde yeni olduğundan pek bilgi bulunmuyor.

İnternetten para kazanmak için en etkili yöntemlerden biri e-ticaret. İnsanların e-ticaret üzerinden para kazanmak ile ilgili tek fikirleri ürün satmak olsa da gerçek pek böyle değil. Hikonline uygulması ise bunu kanıtlayanlar arasında yer almakta.

Yazı içerisinde Hikonline ve Hikonline Kazançları ile alakalı tüm bilgileri bulabilirsiniz.

ÜYE OLMAK VE DESTEK GRUBUNA DAHİL OLMAK İÇİN AŞAĞIYA BAKABİLİRSİNİZ.

Hik Online Nedir?

Hik online nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? Hik Kazanç Miktarı

Hik, e-ticaret üzerine servis sağlamaktadır. E-ticaret şirketlerinin tanıtımı üzerine hizmet veren bir platformdur. Dünya çapında satış yapan işletmelerin satış rakamlarını yukarıları çekmek, uygulamanın ana amacıdır.

Amaç sadece internet mağazalarının satışının artması değil, olumlu yorumlar ile desteklenmesidir. Bu sayede mağazalar iyi bir portföy oluştururlar. Bu durum da mağazaların yapılan hizmet karşılığı komisyon ödemelerine yol açar.

Hik online uygulamasını diğer uygulamardan ayıran şey ise üyelerine para kazandırıyor olmasıdır. Ödenen komisyon hem Hik şirketine hem de üyelere dağıtılmaktadır. Kurucuların ifadelerine göre uygulamanın temeli akıllı bir sisteme dayanır.

Hik Online’a Üye Olmak

Hik online nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? Hik Kazanç Miktarı

Para kazanabilmek için uygulama içerisinde Üye konumunda olmanız gerekir. Hik online üyelik işlemi ise iki farklı adresten yapılmaktadır. Dilerseniz yazımızın son kısmında yer alan mobil uygulamadan kayıt olabilir ya da direkt olarak internet sitesinden kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.

Sisteme üye olmak için telefon numaranızı kayıt etmeniz gerekir. Kayıt edilen numaraya SMS kodu gönderilecektir. Bu kod ile sisteme üye olabilirsiniz. Bunun ile beraber iki defa şifre de girmeniz gerekir.

HIK ONLINE KAYIT İŞLEMİ İÇİN TIKLAYIN!

Hik Online Kazanç Miktarı Nedir?

Hik Online kazanç miktarı tamamen üyelerin yatırımı ve çalışma şekillerine bağlıdır. Kazanç sistemi uygulama içerisindeki reklam bedelleri doğrultusunda değişiklik gösterir. Üyelik tipine göre günlük olarak kazanılabilecek gelir değişmektedir. Bu sebeple bir üründen direkt olarak 1 Dolar da kazanabilirsiniz, 0.1 Dolar da. Bu tamamen sizin üye olduğunuz yatırım paketine bağlıdır.

Sistemin işleyişini anlatan bir gelir tablosuna aşağıda yer verdik:

Hik online

 

Tablodan görebileceğiniz üzere Hik uygulaması üzerinden vereceğiniz sermayeye göre para kazanmaktasınız. Yukarıda yer alan 180 günlük kar baz alınmıştır. 1000 TL bir sermaye üzerinden günlük 40 TL kazanılabilirken Kar artı Sermaye ile 1600 TL geri dönüş alınabilmektedir. İşin can alıcı noktası ise kazanmış olduğunuz geliri günlük olarak hesabınıza çekebilirsiniz.

Aşağıda da 100 Gün üzerine yapılan tabloyu görebilirsiniz:

Hik Online Kazanç Miktarı

En kazançlı sözleşme tipi kesinlikle 100 gün üzerine çalışandır. 200 TL olan sermayeniz 100 gün sonunda 5 kat olarak size geri döner. Bunun ile beraber komisyon oranının da çok üzerinde kar ederek mevcut düşüşü engellemiş olursunuz.

Sistemde yönlendiren kişi de pay verilmektedir. Network Marketing sisteminde görünen bir iş stratejisidir. Yönlendiren kişi, sözleşme bonusunun %50’si oranında tek seferlik bonus kazanır. Eğer sisteme 300.000 TL sermaye yatıracak birilerini bulursanız, bu eforunuz için tek seferlik olacak şekilde tamı tamına 15.000 TL alırsınız.

Hik Online Nasıl Kullanılır?

Uygulamadan para kazanmanın yolu en kritik detaydır. Hik online nasıl kullanılır sorusu için resmi kaynaklarda yer alan bilgilere göz attık.

Hik sitesinde yer alan ve kullanıcıların yorumlarına göre Hik üzerinden para kazanabilmeniz için belirli e-ticaret forumlarına giderek ürünleri görüntülemeniz gerekmekte. Bu sayede hedef mağazanın görüntülenmesi artacağı için üst sıralar çıkacaktır. Bu da potansiyel müşteri sayısını artıracak.

Bu sistem bir nevi reklam öne çıkarma denilebilir. Birçok firma ürünlerinin ön plana çıkması için organik bir ivme ister. Aynı durumu web sitelerinde de görmek mümkündür. Kullanıcılar tarafından sağlanan trafik ile beraber doğal olarak yükselme olur.

Tabi bu yükselmeler sadece satıcıların cebine kar olmuyor. Üyeler için Hik online’dan para kazanma olayı da tam olarak burada başlıyor. Sistemde görüntülediğiniz her ürün için belirlenen miktarlarda komisyon alıyorsunuz. Mağazaların satışları ne kadar yükselir ise alınacak komisyon da o kadar artacaktır.

Hik Online Kazanç Miktarı

Yukarıdaki görseldeki gibi aşama aşama uygulamadan para kazanmaya başlayabilirsiniz:

 • Uygulamanın ana sayfasının en altında bulunan, ortadaki simgeye tıklayın.
 • Gelen ekranda, az önce tıkladığınız simgenin hemen üzerinde bulunan ARA tuşuna basın.
 • Sisitem sizin için kullanabilir görevleri taradıktan sonra görev listesi oluşturacaktır, BAŞLA butonuna tıklayın.
 • Açılan ekranda ürün fiyatları ve komisyonları yer alacaktır. Para kazanmak için Ödev Yapmak tuşuna basın ve yukarıda belirttiğimiz gibi ürünleri görüntüleyin.

Sistemde kazanılan tutar, görev bilgisi ve ekip işlemleri yine uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Aşağıdaki şekilde sizin ve ekibinizin oluşturduğu çalışma ağını görebileceğiniz talimatlar bulunmaktadır.

Hik Online Kazanç Miktarı

 • İşlem bilgileri için ilk olarak en sağda bulunan Profil Simgesi‘ne tıklayın.
 • Açılan sayfadan İmza kısmına gidin.
 • Görevlere tıklayarak mevcut durumu, elde edilen gelirleri görebilirsiniz.

 

Hik Online Kullanıcı Yorumları

Şu an Hik Online kullanıcı yorumları için bakılabilecek en iyi yer uygulama yorumları sayfasıdır. Sayfada yer alan yorumlara göre hemen hemen herkes önemli miktarda para kazanmış.

Aslı Koraltan adlı bir kullanıcı yorumu da şu şekilde: “Bir rüya olabilecek kadar güzel bir uygulama basit görevler yaparak para kazanabildiğimiz ve en önemlisi kazancımızı çekebildiğimiz müthiş bir sistem. Emeğin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Tavsiye ederim”

Daha fazla detay için direkt olarak uygulama indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Hik Online İndir

Bildiğiniz gibi uygulama sadece mobil platformlara özel konumda. Bu sebeple bilgisayar üzerinden para kazanmayı mümkün kılmıyor. Sadece Android Emulator programları üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için gidebileceğiniz tek yer ise Google Play Store. Uygulama şu an için sadece Android cihazlarda yer almakta. Gelecekteki gelişmelere göre AppStore’da da yer alabileceğiniz söyleyebiliriz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

ÜYE OLDUKTAN SONRA WHATSHAP DESTEK GRUBUNA GELMENİZ GEREKMEKTEDİR. TIKLAYINIZ…

Hik Online Android indir için TIKLAYINIZ.

Hik Online İOS indir için TIKLAYINIZ.

Web Uygulama Girişi için TIKLAYINIZ.

Hik Online uygulamasını indirerek güncellemek için bu videoyu izleyebilirsiniz.

 

ÜYELİK YAPAN OKURLARIMIZ YORUMLAR KISMINDAN BİZLERE BELİRMELERİNİ RİCA EDERİZ

 

BİLGİ ALMAK İÇİN WHATSHAPP BAĞLANTISI İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. TIKLAYINIZ…

 

ÜYE OLAN KULLANICILAR WHATSHAP ARACILIĞI İLE BAĞLANTI KURMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

 

 

Yorumlar

 1. Hakan dedi ki:

  Ben 24 saattir giriş yapamıyorum müşteri temsilcisi cevap bile vermiyor aman dikkat edin

  1. admin dedi ki:

   uygulama yeni bir güncelleme yapmış olup yeni sürüm uygulama linki tüm gruplarda paylaşılmış ve indirme talimatları verilmiştir. Sizi üye yapan kişi ile görüşürseniz size yardımcı olacaktır

  2. Ghost dedi ki:

   Yorum değil tek bir sorum var. Düzgün bi para kazanmak isteyen neden yatırım yapmak zorunda. Madem görev verilecek ve yerine getirilecek neden önden para yatırmak gerekli. Ve süre dolana kadar o parayı alamıyor üyeler.

   1. admin dedi ki:

    Merhaba yorumuzun için teşekkür ederim bunu aslında maaşlı çalışan gibi düşünmeyin nasıl bir iş kuracağınız zaman sermayenizi çalıştırıyorsunuz. Buda öyle yani bugün bir iş yeri kiralayacağınız zaman gidip daha çalıştırmadım ki ne kirası diyemiyorsanız buda öyle ama bunda ki fark ana paranız kaybolmuyor, ikinci bir husus günlük kazandığınızı hemen günlük olarak hesabınıza çekebiliyorsunuz. Tabi ticarete katılmak da kişinin kendi özgür iradesi olarak kalıyor

 2. Mustafa alyüz dedi ki:

  Merhaba programı yeni indirdim ve üye oldum link 404 Ooops hata veriyor yardımlarınızı bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   İlk olarak HIK uygulamasının eski sürümünü kaldırın ve yazılımınıza özel güncellenmiş APK uzantısını indirin ve uzantıya tıklayın. Erişim sağlayacaksınız. Tarayıcınızı temizlediğiniz halde giriş yapamıyorsanız, web sitesinden giriş yapabilir ve işlem yapabilirsiniz. https://m.online-hik.com
   Giriş yaptıktan sonra veriler normal şekilde görüntülenmezse yenileyin. Bilgiler düzelecektir.

   Android İndirme Linki: https://storage.googleapis.com/tuerqi_frontend01/download/hik.apk

   IOS İndirme Linki : https://d.online-ik.com

   vermiş olduğum bu linkten yüklediğiniz uygulamayı silerek bunun ile güncelleyebilirsiniz

   1. Ahme dedi ki:

    Merhablar bu uygulama da olan arkadaşlar varmı bu konuda bilgi alabilir miyim oldukça iyiye benziyor

    1. admin dedi ki:

     Ahmet bey bizde bu sektörde çalışıyoruz ve ödemlerimizi hemen alıyoruz bilgi için üye olarak whatshap bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz

  2. Serhat dedi ki:

   Merhabalar bu uygulama kaç yıldır var ve ne zamana kadar sürecektir

   1. admin dedi ki:

    Uzun süre insanlara kazanç sağlayacağını düşünüyorum. Bir çok kişi bu uygulamaya dahil oldu ve kazanıyor.

    1. sametozyay dedi ki:

     Peki siz güveniyor musunuz admin bey

     1. admin dedi ki:

      Siz güveniyor musunuz doğru soru değil aslında biz de bu işi yapıyoruz ve üyesiyiz ödemelerimizi ve kazancımızı sıkıntısız ve çok güzel bir şekilde çekiyoruz

 3. Talat dedi ki:

  100 günlük pakete 200 TL ile girdik günlük 10 TL yatıyor ve cekebiliyoruz 10. Gün veya 100 gün dolmadan cikabiliyormuyuz güvence garanti ne ?

  1. admin dedi ki:

   100 güblük pakette günlük çekim olmaz talat 180 günlük paket alırsınız ve kazancını günlük çekebilirsin 200 tl yatırdın ve kazanıyorsun paran hergün yatıryor nasıl bir güvence istiyorsun

 4. Murat demiral dedi ki:

  Sadece 350 TL yatirimla 2600 TL elde ettim

  1. İhsan dedi ki:

   Uygulamayı indirdim ama açılmıyor?

   1. admin dedi ki:

    gruba dahil olarak destek alabilirsiniz

 5. Hakan GÜLER dedi ki:

  386195

 6. Şebnem dedi ki:

  Aşağıda bir yorumda 180 günlük yatırımda günlük kârınızı çekebilirsiniz demişsiniz doğru mu

  1. admin dedi ki:

   evet şebnem hanım 180 günlük pakette günlük çekebilirsiniz

   1. Kafir dedi ki:

    Selamlar hik online platformunda asistanlık yapıyorum kafasına takılan soru v.s olan arkadaşlar bana ulaşabilir yeni katılmak isteyenler grubuma dahil edebilirim bu zamana kadar hiç kimseyi mağdur etmeyen ve çok fazla veren bir sistem kesinlikle tavsiye ederim

 7. MEHMET dedi ki:

  PARA NASIl YATIRA BILIYORUZ usdt cıkıyor bende yatıramıyorum

  1. admin dedi ki:

   whatshap grubuna dahil olun yardımcı olacaklardır

   1. Hakan dedi ki:

    Merhaba ben 3 dört ay önce kripto para madenciliği adı altında bir siteye üye oldum yabancı birinin tavsiyesiyle site aynen bu şekilde çalışıyor ama telefon mağazalarında uygulaması yoktu üye linki atıldı bana ordan üye oldum aynen bu şekilde 3,7 ve iki haftalık yatırım şekli vardı ama orada diyelimki 100 dolar yatırdın karınla birlikte 150 dolar çektim bu defa 150 dolar üstünde para yatırmanı istiyorlar parami çekebildim ama sonrasında dedimki 150 dolar ile yatırım yapmaya devam edebiiirmiyim evet dediler ve 150 dolari tekrar hesaba litcoin olarak bu arada göndermeni istiyolar ve ben 150 yine attım siteye işlem yapmaya çalışıyorum olmuyor canlı destekleri var yazdım ya kusura bakmayın 150 dolar ile yapacağınız işlem limiti dolmuş 250 dolar ile işlem yapabilirsiniz diyerek herseferinde ana para ve kazandığınin toplamindan daha fazla yatırmayı istiyorlar ve seni içeri çekmeye çalışıyorlar ve benim şu anda 15000 dolarim birikmis sözde ama paramı çekiemiyorum düşünün yatıracak okadar param yok diyorum bana nekadar paraniz var diye soruyorlar ve attigim para kaldı orda çekemiyorum
    burası nasıl bilmiyorum bir akrabam önerdi ve 10.000 tl attım şimdi ben istersem he5zaman 10.000 tl ile işlem yapabilirmiyim yoksa bahsettiğim gibi her seferinde daha fazla yatirmamızı istiyormu bu site türkiyede uzun süredir yapıp sorun yaşamayan arkadaşlar varmı

    1. admin dedi ki:

     Öncelikle yazılarınız silinmiyor onayda bekliyor. Sorunuzun cevabını whatshap grubuna katılarak bana sorarak öğrenebilirsiniz. Evet burada dediğiniz olayın hiç biri yok 10 bin tl yatırdınız kazancınızı isterseni hergün çekin isterseniz hafta da bir tamamen size kalmış bir durum

     1. Hakan dedi ki:

      Kusura bakmayın bir ara sayfaya girdim yazdıklarım görünmüyordu silinmiş zannettim bizi anlayın lütfen zor şartlarda üç kuruş para kazanıyoruz onuda kaybetmek istemiyoruz sayın admin size bir sorum daha olacak ben şimdi 10 bin TL’lik işlem yaptım ilk defa herzaman istersem yine 10 bin TL’lik işlem yapabilirmiyim yani vadede değişiklik olur bunu biliyorum ama herzmaan aynı tutarla işlem yapabiliyormuyuz bunu öğrenmek istiyorum.

     2. admin dedi ki:

      merhaba yazıda whatshap bağlantı var oraya tıklayarak bilgi almak istediğini söylermisiniz aklınıza takılan tüm konuda bilgi verebilirim isim HAKAN tabi yapabilirsiniz

 8. Aslan dedi ki:

  Yardımcı olurum referans gelin beraber kazanalım

  1. admin dedi ki:

   desteğe ihtiyacınız söz konusu ise üye olduktan sonra gruba dahil olarak bilgi alabilirsiniz

   1. Hakan dedi ki:

    Yanlış birseymi yazdım yazdıklarımı neden siliyorsunuz ve bende yatırım yapmış biriyim.

    1. admin dedi ki:

     yazılarınız silinmedi

 9. Aynur avcı dedi ki:

  Yeni katıldım hiç bilgim yok

 10. Muhammed dedi ki:

  Merhabalar sorusu olan varsa Bilgi verebilirim referansınız olayım birlikte kazanalım saygılar..

 11. Hasan Yerli dedi ki:

  Burdan kayıt oldum uygulamaya admin kimdir acaba

  1. Ugur dedi ki:

   Arkadaşlar ilk defa üyelik yapacak olan varsa yada güzel kazançlar elde etmek isteyen varsa yardımcı olabilirim.. %10 hoşgeldin bonusu kazanmak isteyen varsa referans ID ile giriş yapıp bilgilerini doldurması yeterlidir. Hoşunuza gidecek bir kazanç sitesi emin olabilirsiniz:)

 12. Minelsu dedi ki:

  Hik hesabıyla kazancımı aldım diyelim hesabı komple silmek istiyorum nasıl yapacağım

  1. admin dedi ki:

   kazancınızı aldığınız zaman çalışmadan çıkmış olursunuz zaten başka birşey yapmanıza gerek kalmaz

DMCA.com Protection Status