Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Güncel Faturasız Hat Fiyatları; Ülkemizde bulunan tüm operatörlere ait faturasız hat fiyatlarını bu yazıda bulabilirsiniz. Bu yazıda hat fiyatlarını, hatların özellikleri, beraberindeki kampanyaları sizler için derledik. Bireysel, kurumsal müşteriler gibi farklı kategorilerdeki güncel faturasız hat fiyatları ve detayları yazımızda.

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone operatörlerinden birinden hat sahibi olurken hattın tipine göre para ödeyebilirsiniz. Genel olarak Faturalı tarifeler üzerinden verilen hatlar ücretsizdir. Fakat Faturasız hatlar için belirli ücretler alınır. Ön ödemeli şekilde çalışan bu hatlar genel olarak belirli kesimler tarafından tercih edilir. Bunun başlıca sebebi taahhüt ve harcama sınırıdır.

Faturalı hatlarda farkında olmadan kotayı aşımı faturalandırılır. Ama bir faturası hat sahibi iseniz bakiyeniz kadar ücretlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Örneğin 30 TL bakiyenin 25 TL’si ile bir tarife almış olun. Tarifedeki kullanım sınırı aşıldığında olabilecek maksimum kayıp 5 TL olur. Hesapta bakiye olmadığı için daha fazlası çekilemez.

Güncel Faturasız Hat FiyatlarıGüncel Faturasız Hat Fiyatları

2021 senesi için belirlenen faturasız hat fiyatlarını bu başlık altında bulabilirsiniz. Ülkemizde çoğunluk tarafından kullanılan Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell hat ücretleri detaylıca burada. İşte başlık başlık 2021 Güncel faturasız hat fiyatları ve özellikleri.

Turkcell Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Turkcel bünyesinden faturası hat sahibi olmak istiyorsanız cebinizden en az 100 TL hat ücreti çıkacaktır. Bayilere de bağlı olarak satışa sunulan hatlar bölgeden bölgeye farklı fiyatlarda da sunulabilmektedir. Bu koşullar altında bir fiyat skalası vermek gerekir ise 100 ila 150 TL arasında fiyatlar ile karşılaşabileceğinizi söylemek gerek.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Türk Telekom Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Tıpkı Turkcell gibi Türk Telekom da 100 ila 150 TL arasında satışa sunmaktadır. Kartlara sahip olmak için piyasa araştırmasını iyi yapmanız cebinize yarayacaktır.Hat almak ile beraber yeni faturasız hat sahipleri için sunulan hediye konuşma ve internet paketlerine de sahip olursunuz.

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Vodafone Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell ve Türk Telekom’da Güncel Faturasız Hat Fiyatları  100-150 TL bandındayken Vodafone’da bu raka 90 ila 130 TL bandında. Tıpkı Turkcell bayilerinde olduğu gibi Vodafone’da da ücretler bayiler tarafından belirlenmekte. Dikkatli bir araştırma ile uygun fiyatlı hatlara sahip olabilirsiniz.

Vodafone MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA

Bimcell Güncel Faturasız Hat Fiyatları

2021 Güncel Faturasız Hat Fiyatları Bimcell için 85 TL olarak sunulduğu. Diğer hatların aksine tek bir kurumdan sunulan hatlarda standart fiyat uygulanmakta. Hatları BİM şubelerinden temin edebilirsiniz. Hattınızı aldıktan sonra hoş geldin hediyesi de almaktasınız. İlk aşamada 300 DK, 300 SMS ve 9 GB internet verilmekte.

Güncel faturasız hat fiyatları ile alakalı klınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status