Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet konusunda oldukça cömert bir operatör. 2020 yılında dağıtmış olduğu bedava internet paketlerine bu yıl da devam etmekte. Bimcell Bedava İnternet 2021 yılında birçok kampanyaya sahip. Hattınızda tanımlı tarifeye ek olarak kullanabileceğiniz bu paketler ile beraber 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Paketler ve kampanyalar ile ilgili tüm detayları bu yazıdan bulabilirsiniz.

Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell Bedava İnternet

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 virüsü ile beraber uzaktan eğitim dönemi başladı. MEB’in ortaya koyduğu EBA sistemi üzerinden 1. sınıftan 12. sınıfa kadar birçok öğrenim kademesi ders işlemekte. Yapılan bu uygulamaya destek olmak isteyen Bimcell, EBA’da kullanılmak üzere bedava internet hediyesi sunmakta. Öğrencilerin internete girerek derslerini takip etmesi için tam 8 GB Bimcell bedava internet veriyor. Paketten yararlanmak için herhangi bir şart bulunmamakta. Paketi hattınıza tanımlamak için tek yapmanız gereken EBA yazıp 5555’e göndermek. Paket hakkındaki kullanım detaylarını da KALAN EBA yazıp 5555‘e göndererek öğrenebilirsiniz. Paketin bitimine yakın otomatik olarak SMS gönderilecektir.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell 30 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

4.5G teknolojisine uyum sağlayan herkese hediye internet Bimcell’de. Bimcell müşterilerine özel olarak hazırlanan kampanyada tamı tamına 30 GB bedava internet verilmekte. 3G hattı bulunan kişiler Bimcell bayilerine giderek 4.5G kart alabilirler. Bedava yapacakları bu değişim ile beraber 1 ay kullanabilecekleri bedava internet paketine ve hızlı internet kullanma şahsına sahip olurlar. 4.5G hediye internet kampanyasından yararlanmak için 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına SMS atmalısınız.

Bimcell 9 GB Bedava İnternet Paketi Yapmak

Hediye kampanyalarının olmaz ise olmazı bedava internet olsa da internet yanında SMS ve dakika da bulunur. Bimcell bedava internet kampanyalarının birçoğu için de bu geçerlidir. Kampanya kapsamında 9 GB Bimcell internet paketi yanı sıra her yöne 300 SMS ve her yöne 300 dakika konuşma bedava verilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için yapılması gereken tek şey BIMCELL BONUS yazarak 4551’e numarasına ücretsiz SMS göndermektir. Kampanyadan gelecek tüm haklar 30 gün süre ile sınırlandırılmıştır.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 5 GB Bedava internet kampanyası, 1 GB bedava internet kampanyasına bağlı bir hediye sistemidir. 25 TL ve üzeri satın alımlara verilen 1 GB internet geliştirilerek 5 GB’a kadar çıkartılabilmekte. Bunun için tek yapmanız gereken tek seferde Bimcell hatta 40 TL yükleme yapmak. Bunu yapmanızın ardından 5 GB Bimcell bedava internet ve 500 SMS kazanırsınız.  Paket bünyesinden en az kazanma limiti 1 GB bedava internet ve 500 SMS’tir.

Bimcell Yeni Müşterilerine 6 GB Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Kampanyalar arasında yeni müşterilere özel bedava internet hediyeleri de bulunmakta. Bimcell’e yeni gelen kişiler için yapılan kampanya ile beraber 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 6 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Başvurulara özel olan bu hediye sadece bunun ile de sınırlı değildir. Şartları karşılayan herkes kampanya kapsamında her yöne 250 SMS, 250 dakika kazanmakta. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bu hediyeler bir sonraki aya devir yapmamaktadır ve sadece yurt içi kullanım içindir.

Bimcell 4 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır_

14 Ekim 2021 tarihine kadar devam eden bu kampanya ile beraber tam tamına 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell 4 GB bedava internet paketi için yapmanız gereken tek şey hattınıza tek seferde 40 TL yükleme yapmak. Yükleme ile beraber 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 4 GB internet hattınıza tanımlanır. Kampanyadan gelen internet bakiyesi kullanılmaz ise bir sonraki aya devir gerçekleşmez.

Bimcell 1 GB Bedava İnternet Paketi Güncel 2021

Bimcell’de bedava internet kampaları oldukça bol. Kampanyalardan yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey SMS yollamak. Bimcell 1 GB bedava internet paketi kazanmak için 1 GB yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz gerekmekte. Kampanya onaylandıktan sonra telefonunuza bilgi SMS’i gelecektir. 30 gün süreli olan internet paketi kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam etmektedir.

Bimcell 25 TL Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet Kazanın

Bimcell faturasız hatlara yükleyeceğiniz 25 TL yüklemeye 1 GB bedava internet sahibi olursunuz. Kampanya her ay yapılabilir olup bedava internet ay boyunca kullanılabilir. Her yeni fatura döneminde yeni yapılan yükleme ile tekrar 1 GB Bimcell bedava internet kazanmak mümkün hale gelir.

 

Bimcell Faturasız Sim Kart Kampanyası 2021

Yeni Bimcell hat sahipleri için ilk sefere mahsus 6 gb Bimcell bedava internet hediyesi verilmektedir. Kampanya kapsamında verilen diğer hediyeler 250 dakika ve 250 SMS. Kampanyadan yaralanmak için yapmanız gereken hattın alımından sonraki 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazarak 4551 numarasına kısa mesaj göndermek. Mesajın ardından tüm hediyeler 1 ay süre ile hattınıza tanımlanacaktır.

 

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell Yeni Hat Kampanyası Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Yeni hat kampanyası ile beraber yüklemelerde hediyeler de artmakta. Hattı yeni alan kişiler ilk yapacakları 25 TL yüklemeye 500 SMS ve 1 GB internet, 40 TL yüklemeye ise 5 GB internet ve 500 SMS kazanırlar. Kampanyanın bir diğer ayağında ise 1 ay boyunca kullanılmak üzere 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika verilmektedir. Bedava internet paketleri 1 ay süre ile sınırlıdır.

Bimcell Bedava İnternet ve Hediye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell hattınızda kullanım bedellerini sorgulatmak için 3 farklı yolu deneyebilirsiniz. Bu yollar şu şekildedir:

 • İlk yolda telefonun arama menüsünden 123# kodunu tuşlayarak kalan ve kullanım durumu hakkında bilgi alırsınız.
 • Android ve App Store üzerindeki Bİmcell Online işlemler uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak kullanım özetini görebilirsiniz.
 • 9333 numarasını arayarak mevcut bakiye, tarife detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bimcell Öğrencileri 6 GB Bedava İnternet Paketi BTK

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell tarafından geliştirilen bu kampanyada ülkemizde bulunana yazılımcı adayı kişiler ana odak olarak belirlenmiştir. Kampanyanın asıl amacı bu kişilere destek olmaktır. Bu kapsamda Bimcell, BTK Akademi içerisinde verilmekte olan sektöre dair eğitimlere yönelik 6 GB bedava internet paketi vermektedir. 2 ay süre için verilen bu paket ile beraber burada bulunan eğitimlere göz atabilirsiniz.

Bimcell BTK Akademi 6 GB Bedava internet paketi kampanyasına SMS ile abone olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken BTK AKADEMİ yazıp 5555 numarasına göndermek. Bimcell Faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanyada 2 ay kullanım bulunmakta. Kampanya ile ilgili şartlar şu şekilde:

 • Bimcell üniversiteli faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Kullanım YÖK üzerinden yapılacak şekilde gerçekleşir.
 • Kampanyanın ana amacı uzaktan eğitim projesine destek sağlamaktır.
 • Kampanya ile tanımlanan paketin bitiminde SMS ile uyarı verilmektedir.
 • Tarife içerisinde bedava olarak en fazla 6 GB internetten yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kullanılmayan GB’lar bir sonraki aya devir olmaz.
 • Kampanya bünyesindeki kalan kullanım haklarınızı ve paket detaylarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 5555 numarasına SMS yollamanız gerekmektedir.

Bİmcell Vpn Ayarları

Bimcell Bedava İnternet

Telefonunuz üzerinende Wifi bağlantısı ile VPN kullanabilirsiniz. Fakat mobil için VPN kullanımına izin veren çok az uygulama mevcut. Bunlar liste ile şunlardır.;

 • Psiphon
 • Opera Free VPN
 • SUPER VPN
 • TorGuard

Bimcell Bedava İnternet Apn Ayarları Nasıl Yapılır?

Mobil ağ için APN ayarlarını bu kısımda anlatacağız. Bimcell hattınız için el ile APN ayarı girmek oldukça kolay. Sırası ile şu adımları izleyin:

 • Telefonunuzun ayarlar kısmına gidin.
 • Wifi ve mobil ağlar için ayarlar kısmına gidin.
 • Mobil ağlar kısmına giderek Apn ayarlarını seçmek için Bimcell yazısına tıklayın.
 • Apn için APN boşluğuna Bimcell, intenet APN boşluğuna ise internet yazmanız yeterli olacaktır.
 • Tüm işlemler bittikten sonra kayıt etmeyi unutmayın.

Bimcell Apn Ayarları Nasıl Yapılır;

 • İsim: Bimcell WAP
 • APN: wap
 • Proxy: 213.161.151.201
 • Bağlantı noktası: 8080
 • Kullanıcı adı: gprs
 • Şifre: gprs
 • Sunucu: http://wap.bimcell.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS prox’si: Ayarlanmadı.
 • MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
 • MCC: 286
 • MNC: 01
 • Kimlik doğrulama türü: Yok
 • APN türü: Default

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

App Store ve Google Play üzerinde bulunan Online İşlemler uygulaması Bimcell bedava internet veren uygulamalar arasında. Bu uygulamayı indirip giriş yaptığınızda bulut simgesi ile hediye kazanabilirsiniz. 4.5G abonelerinin yararlanabileceği bu özellik sayesinde her hafta en az bir kere hediye kazanabilirsiniz. Hediyelerin büyük bir çoğunluğu Bimcell bedava internet üzerinedir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Güncel

Bedava internet hilesi ne yazık ki kullanıcı çekmekten başka bir şey değil. Hiçbir operatör için belirli bir bedava internet hilesi bulunmamakta. Geçmişte 0.facebook.com sitesi üzerinden yapılan bu yöntemler günümüzde yok. Bimcell bedava internet hilesi 2021 yılı için de bulunmamakta. Fakat mevcut kampanyaları takip edere bol bol GB kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status