Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi

Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi

Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi. Son dönemlerde platform oyunlarına yönelik ilgi oldukça arttı. Mobil ve bilgisayar üzerinden oynanabilen Among Us oyunu da bu ilgiden nasibini alanlar arasında. Oyun son 1.5 yılda müthiş rakamlara ulaştı. Özellikle mobil platformlarda Among us oynamak oldukça popüler hale geldi. Bu yazımızda Among us nasıl oynanır, Among us hilesi nasıl yapılır gibi konulara değineceğiz. Yazı içerisinde hem mobil amoung us hem de bilgisayardan Among us nasıl oynanır sorusunun cevabını bulacaksınız.

Amoung Us Nedir?

Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi

Amerikan stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen bir bağımsız oyundur. 2018 yazında piyasaya çıkmasına karşın 2019 yılının sonlarında müthiş bir ivme kazanmıştır. Bugün bile oldukça popüler bir oyun konumundadır. Among Us, çok oyunculu bir tahmin oyunudur. Sosyal yeteneklerin ön planda olduğu bir yapı sunar. Oyun içerisinde Mürettebat ve Impostor olmak üzere iki farklı rol bulunmaktadır. Oyuncu sayısına göre Impostor kaç tane olur sorusunun cevabı değişmekte. En az 1 en fazla 3 tane Impostor bulunabilir.

Impostor rolü alan oyuncuların amacı Mürettebat rolündeki kişileri sabote etmek ve onları gizlice öldürmektir. Mürettebat rolü alan kişilerin amacı ise gemideki görevleri tamamlamak ve Impostor rolündeki kişi veya kişileri bulmaktır. Oyun telefon ve bilgisayar üzerinden oynanabilmektedir. Sesli sohbet ile oynanabilen oyun, sosyal bir ortam da sağlamaktadır. Şimdi gel gelelim Among Us nasıl oynanır sorusuna.

Wifi Şifresi Kırma Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Amoung Us İndir

Üç farklı platformda bulunan oyunun indirme linkleri bu başlık altındadır. Android, iOS ve PC among us indir linklerini bu sayfadan bulabilirsiniz. Oyun iOS ve Android için bedava indir konumundayken bilgisayarda ücretlidir. Steam üzerinde 10.50 TL ücret ile Among us satın al işlemi yapabilirsiniz.

Android Among Us APK indir için BURAYA tıkla!

iOS Among Us indir için BURAYA tıkla! 

PC Among Us indir için BURAYA tıkla! Steam İndirme Linki

Bilgisayardan Ücretsiz Among Us Oynamak

Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi

Sorulan sorulardan biri de Among Us Pc’de nasıl ücretsiz oynanır sorusu. Steam ve Epic Store üzerinden ücret ile sunulan oyunu bilgisayardan ücretsiz oynamak mümkün. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • İlk olarak Android Emulatör uygulaması için Bluestack programını indirmelisiniz. BURAYA tıklayarak indirme sitesine gidebilirsiniz.
 • Uygulamanın kurulum aşaması bittikten sonra başlatın.
 • İlk ekranda sizden bir Google Play Store hesabı isteyecektir. Hesabınız var ise giriş yapın yok ise yeni hesap oluşturun.
 • Home sekmesine gidin ve Google Play Store uygulmasını açın.
 • Arama kısmına giderek Among Us oyununu aratın ve indirin.
 • İndirme işlemi bittikten sonra ana ekranda Among us uygulamasını göreceksiniz. Oyunu başlatarak ücretsiz among us oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladınız ve oyununuz açıldı fakat emülatör ile Among us nasıl oynanır? Oyunun kontrolleri için aşağıdaki tuşlamaları kullanırsınız:

 • WASD tuşları: Karakteri Yukarı, aşağı, sağa ve sola ilerletmek için kullanılır.
 • Space tuşu: Oyun içerisindeki nesneler ile etkileşime girmek için kullanılır.
 • TAB tuşu: Oyun haritasını açma tuşu olarak kullanılır.
 • Q tuşu: Impostor rolünde birini öldürmek için kullanılır.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Among Us Nasıl Oynanır Bilgisayar PC

Yukarıda Bilgisayardan ücretsiz among us oynamak hakkında detaylı bilgileri verdik. Eğer oyuna Xbox Game Pass, Steam veya Epic Games üzerinden sahipseniz oynama konusunda çok az farklılıklar bulunmakta. PC’de Among us oynamak için ilk yapmanız gereken oyuna sahip olmak. Yazının önceki bölümlerinde Among us steam indir linkini paylaştık. O sayfaya giderek oyunu satın alıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Among Us kurulduktan sonra masaüstünde kısayol olarak belirecektir. Çift tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Şimdi oyununuz açıldı fakat bilgisayardan ile Among us nasıl oynanır? Oyunun kontrolleri için aşağıdaki tuşlamaları kullanırsınız:

 • Yukarı Ok, Aşağı Ok, Sağa Ok, Sola Ok Tuşları ya da WASD tuşları:  Karakteri Yukarı, aşağı, sağa ve sola ilerletmek için kullanılır.
 • Space, E veya Mouse Sol Click tuşu: Oyun içerisindeki nesneler ile etkileşime girmek için kullanılır.
 • TAB tuşu: Oyun haritasını açma tuşu olarak kullanılır.
 • Q tuşu: Impostor rolünde birini öldürmek için kullanılır.
 • Esc Tuşu: Yapılan görevi bırakmak için kullanılır.

Among Us Nasıl Oynanır Telefon

Telefondan Among us oynamak, bilgisayar ve emülatör üzerinden oynamaya oranla daha kolaydır. Dokunmatik ekran üzerinde sadece dokunarak ve ekrana gelen butonlara tıklayarak oyanayabilirsiniz. Oyunu oynarken ek olarak bir tuş veya ara bağlantı cihazından yardım almazsınız. Telefondan among us oynamak için yukarıdaki among us indir başlığından cihazınıza uygun olan linke gidebilirsiniz.

Amoung Us Hilesi

Among Us Nasıl Oynanır ? Club Among Us Hilesi

Among us nasıl oynanır konusuna değindik. Şimdi gel gelelim among us hilesi nasıl yapılır, among us apk indir ile hile yapılabilir mi gibi soruların cevabına. Sorunun cevabı oldukça basit; evet, yapılabilir. Sadece android ve bilgisayar üzerinde geçerli olmak üzere among us hilesi yapılabilmekte. Among us hilesi yapmak için bir kod veya ek yazılım kullanmanıza gerek yoktur. Oyunun kırılmış versiyonları ile oyun içerisinde hile yapabilirsiniz.

Android Among Us apk ile beraber indireceğiniz hile, size oyun içindeki paralı envanterlere erişim izni sağlar. Gerçek para ile Google Play Store üzerinden satılan kıyafetleri ücretsiz olarak edinir, oyunlarda kullanabilirsiniz.

Bilgisayar among us hilesi için de aynı durum geçerlidir. Bilgisayardan hile yapmak için oyunun “crack”lenmiş versiyonunu kurmalısınız. Bu versiyon içerisinde de para ile sunulan nesneleri ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Her iki among us hilesi için de riskler bulunmaktadır. Oyun sürekli güncel ve çevrim içi bir oyun olduğu için hile de güncellenmelidir. Bunun yanı sıra bu oyun dosyaları içerisinde üçüncü parti dosya ve yazılımlar olabilir. Bu da sizin kişisel verilerinizin güvenliğini tehdit eder. Among us hilesi yapmamak en güvenli yoldur diyebiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status